Traveller's note: LONDONPřed pár dny jsem se vrátila z Londýna, kam jsem jela na prodloužený víkend a byl to tedy vážně zážitek! Londýn miluju už dlouho, ale vždy jsem tam byla buď přes školu nebo pracovně, takže teprve teď na mě zapůsobil plnou silou. Nejvíc asi, kolik krásných a stylových lidí tam člověk potká ale také to jak jsou všichni usměvaví a ochotní poradit - i když možná jsem jen vypadala totálně ztraceně, protože vždy, když jsem se na chvíli zastavila a zadívala se do mapy, minimálně jeden člověk se mě zeptal, jestli potřebuju pomoct..no :D

Zážitků bylo nepřeberně počínaje blouděním ve vážně zmateném metru plném výluk, kterých jsem si všimla až po určité době chození v chodbách přestupních stanic, po naprostý šok v podobě britského 5ti patrového Topshopu, kde bylo tolik věcí a lidí, že jsem nebyla schopná poznat, kudy jsem už šla a kde jsem ještě nebyla.. Úžasný byly i trhy v Camden Town, objevila jsem tam tričko s postavičkou Totora, o kterém jsem psala nedávno.
Nejvíc jsem toho ale nakonec nakoupila ve Forever21 na Oxford Street...ale to jen proto, že tam měli oblečení s licencí Marvel atp a tomu já nedokážu odolat! :)))
 
V Camdenu byl také první obchod URBAN OUTFITTERS, který jsem v Londýně navštívila a příště se tam chystám utratit nemalé peníze za vintage džínové šortky Levi's a foťák Lomo Diana F s bleskem..a hned přes ulici jsem pak jedla u stánku nejlepší quesadillu v celém mém životě - to byla taková lahůdka, že si to neumíte představit :)
Po Camdenu bylo na programu Forbidden Planet - nejvetší obchod s komiksy a sběratelskými figurkami v Londýně. Zase bomba - jen škoda toho hroznýho počtu lidí v něm. Fakt. Hlava na hlavě.. když jsem si nakoupila a vydala se na cestu do hotelu, potkala jsem Ghostbusters se skvěle vychytanym kostýmem! Jo a taky tam běhal Spiderman, ale to byl nejspíš nějakej cvok :)Abych nezapomněla, koupila jsem si Tangle Teezer, protože jsem si v Praze zapomněla kartáč na vlasy..a hádejte co..no češe úplně stejně jako jakýkoliv jiný lepší kartáč ;)
A jako perlička na dortu byla skutečnost, že jsem si dvakrát šla koupit do různých obchodů cider - v prvním mě pokladní sjela pohledem a zeptala se kolik mi vůbec je...a ve druhém jsem se dokonce musela prokázat občankou, aby mi ho prodali :)))) Koho by to nepotěšilo, když jsem letos oslavila 28. narozeniny, že? :)) 


Leave A Comment

Používá technologii služby Blogger.